Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|utorok, 28 mája, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (02.07.)

Hlásenie obecného rozhlasu (02.07.) 

Bratislavská vodárenská spoločnosť a.s. oznamuje občanom, organizáciám a prevádzkam, že v dňoch 2. – 13.7.2018 budeme vykonávať preplach vodovodnej siete v čase od 7:30 – 15:00 hod. Upozorňujeme, že z tohto dôvodu môže prísť k dočasnému zhoršeniu kvality dodávanej vody – zákal, ako i k poklesu prevádzkového tlaku dodávanej vody. Bratislavská vodárenská spoločnosť za pochopenie ďakuje.


Poľovnícke združenie Smolinské oznamuje, že dňa 7. júla 2018 t. j. v sobotu usporiada 11. ročník verejných streleckých pretekov v disciplíne poľovnícky parkúr.
Preteky sú spojené s tradičnou poľovníckou zábavou a podávaním srnčieho gulášu, cigánskej pečienky a pečeného prasiatka. Prijmite pozvanie výboru PZ a príďte si oddýchnuť a zabaviť sa v príjemnom prostredí areálu PZ. Na počúvanie i do tanca hrajú skupiny Vinohrad a ECHO BAND. Ďalej vystúpi spevácky zbor ZÁHORÁCI – SMOLINČANÉ.
Záujemcovia o streľbu sa môžu zúčastniť i voľného tréningu, ktorý sa koná 6. júla 2018 t.j. v piatok od 14.oo hod.
Viac informácií na www.smolinske.eu


Čerpacia stanica Slovnaft Sekule na diaľnici smer Brno hľadá upratovačku. Viacej informácií na tl. č. 0903 784 777.


Hudobná skupina Synkopa z Borského Mikuláša v spolupráci s obecným úradom Borský Mikuláš uskutočnia dňa 13.07.2018 (piatok) o 18:00 hod. v amfiteátri pri kultúrnom dome Borský Mikuláš koncert hudobných skupín známych z televízie Šláger. Na koncerte vystúpia Bečkovi chlapci, manželia Klimentovci a domáca hudobná skupina Synkopa.