Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|štvrtok, 25 apríla, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (24.01.)

Hlásenie obecného rozhlasu (24.01.) 

Kominárske protipožiarne družstvo Gbely vám oznamuje, že v nasledujúcich dňoch bude v našej obci vykonávať kontrolu a čistenie komínov, dymovodov a meranie možného úniku  oxidu uhoľnatého. O tomto vám následne vystavia doklad potrebný pre účely kontroly alebo pre poisťovňu. Viac informácií na telefónnom čísle: 0948 536 256.


Hostinec u Pechy oznamuje, že od tohto týždňa sa každý piatok budú predávať cigánske pečienky.


ZOOM optika Šaštín sídliaca na zdravotnom stredisku oznamuje občanom že premeriava zrak, prípadne porovnajú s vašimi okuliarmi. Máte možnosť si dať vyhotoviť dioptrické okuliare. Ponúkajú veľký výber kovových a plastových rámikov. Otváracie hodiny: pondelok – piatok: 08:00 – 16:00 hod.,  obed. prestávka medzi 12:00 -13:00 hod.


Domov MUDr. Dallosa, n. o. Moravský Svätý Ján prijme do pracovného pomeru opatrovateľku na zastupovanie počas dovoleniek. Informácie denne od 8.00 do 15.00 v zariadení, alebo na tel. č. : 034/ 777 00 50.


Reštaurácia Dolina vás srdečne pozýva tento piatok na jelení guláš s brusnicami a knedľou, k tomu sa bude podávať pivečko Pilsner Urquell. Tento víkend vás zároveň čaká ponuka rôznych druhov káv, zákuskov, cheesecakov, raw koláčov a toriet. Ako pozornosť podniku dostanete ku každému jedli koláčik. Teší sa na vás Dolina-tím.