Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|sobota, 25 mája, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásene obecného rozhlasu (15.02.)

Hlásene obecného rozhlasu (15.02.) 

Vážení občania, dovoľujeme si Vás informovať, že od 15. februára do 31. marca 2021 bude prebiehať sčítanie obyvateľov. Prvýkrát bude výlučne elektronické. Zúčastniť sa sčítania je právom a zároveň zákonnou povinnosťou každého obyvateľa Slovenskej republiky. Občan sa sčíta sám alebo s pomocou blízkej osoby prostredníctvom počítača, tabletu alebo mobilu s pripojením na internet. Sčítací formulár nájdete na webovej stránke www.scitanie.sk. Pri sčítaní bude zachovaná maximálna možná ochrana osobných údajov. Obraciame sa s prosbou na mladších, technicky zdatnejších členov rodín, aby okrem seba sčítali aj blízkych, vrátane starých rodičov. Sčítať ich môžete bez ohľadu na miesto ich trvalého pobytu. Prosíme rodičov, aby nezabudli sčítať aj svoje deti.


MUDr. Benkovičová oznamuje, že v utorok 16.2.2021 nebude pre dovolenku ordinovať. Zastupuje MUDr. Uhlíková v Moravskom Sv.Jáne. 


Miestna skupina Slovenského červeného kríža ďakuje darcom krvi, za dnešný odber krvi : Rudolf Priesl, Peter Vlk. Ing. Katarína Vlková, Martina Katerincová, Pavol Planka, Adam Planka, Andrej Hajdin, Rudolf Hrnčiar, Michaela Celláryová, Richard Celláry.