Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|štvrtok, 23 mája, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (04.07.)

Hlásenie obecného rozhlasu (04.07.) 

(1) Oznamujeme občanom, že obec v spolupráci so spoločnosťou Packeta (poznáte ako Zásielkovňa) zriadila na parkovisku pri KD Borský Svätý Jur automatické výdajné miesto, tzv. Z-BOX. Ide o bezdotykové sebestačné výdajné miesto, ktoré je ovládané pomocou mobilnej aplikácie Packeta.
Z-BOX je k dispozícii NONSTOP 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
 
  • Akonáhle doručí kuriér zásielku do Z-BOXu, obdrží zákazník informačný e-mail alebo SMS správu a tiež notifikáciu v aplikácii Packeta. K obsluhe Z-BOXu mu bude následne stačiť iba smartfón, mobilná aplikácia Packeta a Bluetooth pripojenie.
  • Mobilná aplikácia Packeta sa prostredníctvom Bluetooth priamo na mieste sama automaticky spáruje so Z-BOXom a zákazník si podľa inštrukcii na displeji telefónu jednoducho otvorí schránku so svojou zásielkou.
  • Zásielky na dobierku je možné zaplatiť vopred pomocou aplikácie a v prípade, že zákazníkovi nebude vyhovovať dátum vyzdvihnutia, môže si cez aplikáciu jednoducho predĺžiť jej dobu uloženia. Úschovu zásielky v schránke Z-BOXu možno predĺžiť až o 2 dni. 

(2) Pekáreň Sekule-Kubina spol. s r.o. príjme do pracovného pomeru vodiča na rozvoz pekárenských výrobkov. Vážni záujemcovia sa hláste na tel. č. 0905/644718, alebo osobne na firme. 


(3) Poľovnícke združenie Borský Svätý Jur Vás srdečne pozýva na poľovnícku zábavu, ktorá sa uskutoční v sobotu 9.7.2022 o 18:00 hod. na jazerách Lásek. O zábavu sa postará hudobná skupina MIA Band. Podávať sa bude divinový guláš , cigánska pečienka a ďalšie špeciality z diviny. Čaká na Vás bohatá tombola. Vstupné je 3€. Tešíme sa na Vašu účasť.