Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|utorok, 28 mája, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (10.01.)

Hlásenie obecného rozhlasu (10.01.) 

Obec Borský Svätý Jur ako správca dane z nehnuteľnosti upozorňuje občanov, aby podali do konca januára 2019 daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti, ak nastala akákoľvek zmena v porovnaní s uplynulým obdobím. Do konca januára majú povinnosť podať daňové priznanie všetci občania, ktorí v roku 2018 nadobudli nehnuteľnosť akýmkoľvek spôsobom, ďalej ktorým bolo vydané stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie, povolenie na odstránenie stavby, povolenie na drobnú stavbu, ktorí nadobudli v roku 2018 psa, prípadne im pes uhynul.


MUDr. Benkovičová oznamuje, že v pondelok 14.01.2019 nebude ordinovať. Zastupovať bude MUDr. Uhlíková v Moravskom Svätom Jáne.


Domov MUDr. Dallosa Moravský Svätý Ján prijme do pracovného pomeru na zastupovanie počas PN – pomocnú silu- upratovačku. Informácie priamo v zariadení od 8.00 do 15.00 v pracovné dni.


Spoločnosť Anos, s.r.o. so sídlom v Kútoch hľadá na plný úväzok zamestnanca na pozíciu Skladník/Logistik. Uvítame znalosť angličtiny.
Ďalej hľadáme na brigádnický úväzok pomocného skladníka. Môže byť aj dôchodca. Uvítame elektrikárske znalosti.
Ponúkame solídne platové ohodnotenie a dobrý pracovný tím. Prosím, kontaktujte nás na: tel. 0948 521 395, alebo www.TeplaPodlaha.sk