Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|utorok, 28 mája, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (31.03.)

Hlásenie obecného rozhlasu (31.03.) 

(1) Doktor Miča oznamuje občanom, že v sobotu 1.4.2023 budú v našej obci očkovať psy a mačky proti besnote, ošípané proti červienke a králiky proti moru a myxomatóze. Očkovanie bude prebiehať od 8:00 a to po domoch. Cena vakcinácie proti besnote a červienke za 1 zviera je 15 Eur, králičieho moru a myxomatózou 1 Eur/ks. Žiadame občanov, aby si pripravili očkovacie preukazy. Ďalej oznamujeme občanom, že si môžu zakúpiť u veterinárnych pracovníkov pre svojich miláčikov tablety proti blchám, kliešťom a hlístom.


(2) Futbalový klub Borský Svätý Jur pozýva všetkých priaznivcov futbalu na futbalové zápasy nášho mužstva, ktorý sa uskutoční: v sobotu dňa 01.04.2023 o 12:30h, kedy odohrajú naši mladší žiaci U13 majstrovský futbalový zápas na domácom futbalovom ihrisku s mužstvom FK TJ Kúty.  O futbalový zážitok bude postarané.


(3) Oznamujeme občanom, že v pondelok 3.4.2023 sa uskutoční vývoz plastov.


(4) Spoločnosť ŠIKOTRANS, s. r. o, hľadá zamestnanca na pozíciu Vrátnik, ktorá je vhodná pre dôchodcu. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. č. 0915 764 901 alebo osobne na adrese Železničiarska 1385, 908 01 Kúty, kontaktnou osobou je pán Branislav Kopča.“ 


(5)Chcete byť pripravení na veľkú noc ? DFS Juránek v spolupráci s obcou vás pozýva na veľkonočné dielne v sobotu 1.apríla o 15:00 do Kultúrneho domu.  Príďte si vyrobiť kraslice rôznymi technikami, naučiť sa pliesť korbáče a pripraviť si rôzne jarné dekorácie so skúsenou floristkou. Na prípravu dekorácií si prineste svoj materiál, ktorý chcete spracovať. Zároveň si budete môcť jarné dekorácie zakúpiť. Tešíme sa na vás. 


(6) Urbár, kúria, inškripcia – pozemkové spoločenstvo Borský Sv. Jur pozýva svojich členov na zhromaždenie pozemkového spoločenstva, ktoré sa uskutoční dňa 30.4.2023 o 14:00 hod. v kinosále kultúrneho domu. Vlastníci sa môžu zúčastniť zhromaždenia aj prostredníctvom splnomocneného zástupcu. Svoje plné moci môžu zaslať na mail: urbar.bsj@gmail.com.   


(7) Stavebniny Sekule pri železničnej stanici v Sekuliach ponúkajú na predaj mimo stavebného materiálu aj záhradnícke substráty a hnojivá mnohých druhov, semeno trávy, dekoračné farebné štiepky, mulčovaciu kôru, dekoračné kamene a solitéry za výhodné ceny.