Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|sobota, 13 júla, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (19.03.)

Hlásenie obecného rozhlasu (19.03.) 

(1) Oznamujeme občanom, že dňa 27.3.2024 sa uskutoční verejné prerokovanie NÁVRHU ZMIEN A DOPLNKOV č.1 územného plánu obce Borský Svätý Jur o 17:00 hod. v kinosále kultúrneho domu.  


(2) Oznamujeme občanom, že na úradnej tabuli na webovej stránke obce je zverejnený NÁVRH ZMIEN A DOPLNKOV č.1 územného plánu obce Borský Svätý Jur, ktorý je aj k nahliadnutiu na obecnom úrade v úradných hodinách. 


(3) Pošta Borský Svätý Jur oznamuje, že vo štvrtok 21.3.2024 bude z prevádzkových dôvodov zatvorená. Počas obmedzenia pošty Vám podaj zásielok zrealizuje : Pošta Šaštín – Stráže 1. 


(4) DFS Juránek Vás pozýva na tradičné kreatívne veľkonočné dielne, pre deti aj dospelých, ktoré sa budú konať v KD v nedeľu 24.3.2024 od 15:00 hod. Príďte si pripraviť veľkonočné vajíčka maľované rôznymi technikami, naučiť sa pliesť korbáče tradičným spôsobom, alebo si vytvoriť rôzne jarné dekorácie alebo vence. Na dekorácie si prosím prineste základné materiály ako vence, kochlíky a podobne, do ktorých aranžmány chcete pripraviť, ostatné bude k dispozícii. Tešíme sa na Vás. 


(5) Obec Borský Svätý Jur vás srdečne pozýva na koncert Oľgy Baričičovej, ktorý sa uskutoční dňa 12.4.2024 o 18:00 v kultúrnom dome v Borskom Svätom Jure. Príďte si užiť príjemný piatkový večer s krásnymi ľudovými piesňami v podaní populárnej speváčky a jej moravských priateľov. Vstupné 6,- €. Predpredaj vstupeniek je možný na obecnom úrade v Borskom Svätom Jure.