Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|sobota, 25 mája, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (29.04.)

Hlásenie obecného rozhlasu (29.04.) 

DFS Juránek a CM Juránečka v spolupráci s DHZ Borský Svätý Jur vás srdečne pozývajú dňa 1.mája na tradičné stavanie Máje pri hasičskej zbrojnici. Začiatok o 15:00. hodine. Na počúvanie vám zahrá CM Juránečka a váš hlad a smäd zahasí DHZ vo svojom bufete. V prípade dažďa sa akcia nekoná. Tešíme sa na vás. 


Základná organizácia dôchodcov v spolupráci so starostkou obce Borský Svätý Jur pozýva občanov a širokú verejnosť na Svätojurskú zabíjačku, ktorá sa uskutoční v sobotu 4.mája 2019 od 11:00 hod. v kultúrnom dome. Do tanca i na počúvanie bude hrať reprodukovaná hudba. O občerstvenie je postarané: víno, zabíjačkové špeciality, cigánska pečienka, jaterničky a zabíjačková kapusta.Vstupné je ľubovoľné.


Gynekologická ambulancia Moravský Svätý Ján oznamuje že v dňoch 02.05., 03.05. a 07.05.2019 nebude pre dovolenku ordinovať. Zastupuje  MUDr. Bajteková Šaštín Stráže.


Obecný úrad Borský Svätý Jur organizuje pre Diakoniu Broumov zbierku obnoseného a nepotrebného šatstva.
Darovať môžete:
– letné a zimné oblečenie, obuv (páry spojené gumičkou)
– posteľnú bielizeň, záclony, uteráky, utierky
– látky (minimálne 1m²)
– perie, prikrývky, vankúše, deky
– kabelky, batohy, drobné predmety z domácnosti
– domáce potreby (biely aj čierny riad, poháre) zabalené v krabici
– menšie elektrospotrebiče
– hračky – aj plyšové, knihy, menšie elektrospotrebiče
Uvedené veci môžete priniesť do kultúrneho domu v Borskom Svätom Jure   do 31. mája 2019 v čase úradných hodín obecného úradu. Viac na www.diakoniebroumov.org.


Domov MUDr. Dallosa, n. o. Moravský Svätý Ján prijme do pracovného pomeru opatrovateľku. Informácie priamo v zariadení v pracovné dni od 8 do 15 hodiny.


Novootvorené kamenárstvo Šaštín Stráže, J. Hollého 3, na hlavnom námestí ponúka širokú škálu kamenárskych prác, produktov a hrobových doplnkov. Cena za jednohrob zo žule už od 1 350,- €, dvojhrob zo žule už od 1 750,- €. Majú na výber širokú ponuku pomníkov, no vedia vyjsť v ústrety podľa vašich požiadaviek. Po telefonickom kontakte môžu prísť za Vami. Tel. č. 0907 705 948