Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|sobota, 13 júla, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (19.09.)

Hlásenie obecného rozhlasu (19.09.) 

(1) Oznamujeme občanom, že majú možnosť pripomienkovať cestovné poriadky prímestskej autobusovej dopravy vo väzbe na zmeny grafikonu vlakovej dopravy, upozorniť na možné nedostatky v nadväznostiach jednotlivých druhov dopravy pri prestupoch medzi nimi. Pripomienky je možné zasielať  najneskôr do 28.9.2022 e-mailom na info@borskysvatyjur.sk  príp. osobne na Obecnom úrade v úradných hodinách.      


(2) Spoločnosť Kaufland SR hľadá brigádnika pre pravidelné doručovanie ich reklamných novín do poštových schránok. Ak ste študent nad 16 rokov, dôchodca , rodič na rodičovskej dovolenke , alebo zamestnaný – ponúkame Vám možnosť si privyrobiť. Distribučná oblasť je Borský Svätý Jur. Odmena za roznos 75 Eur (+motivačné príplatky) brutto za 4 roznosy.  V prípade záujmu zašlite svoju adresu s tel. č. na mailovú adresu : distribucia.tip@kaufland.sk, viacej info na tel.č.: 02/49 590 259, 02/49 590 248, 0903 969 885. Nejde o hlavný pracovný pomer.    


(3) Atletický klub BSJ oznamuje, že počas uplynulého víkendu na atletických majstrovstvách Slovenka starších žiakov v Košiciach, členka nášho atletického klubu , Ema Maslínová zvíťazila v hode oštepom a stala sa majsterkou Slovenska. Koncom tohto týždňa bude v Znojme reprezentovať Slovensko v medzištátnom štvorstretnutí Maďarsko – Slovinsko – Česko – Slovensko. K úspechu Eme gratulujeme. 


(4) Reštaurácia Dolina vás srdečne pozýva na 1. ročník pivného festu Dolina , ktorý sa bude konať túto sobotu 24.9.2022 od 14.00 hodiny. Čaká na vás viac ako 10 druhov čapovaného a flaškového piva, obsluha s bavorskou tématikou , rôzne špeciality , simulátor dojenia , súťaž v dojení . Tombola  pekných10 cien . Celým programom vás bude sprevádzať pán Marek Daniš , DFS Juránek , CM Juránečka a  Country kapela . Pivný fest sa uskutoční na parkovisku a terase reštaurácie Dolina . Teší sa na vás Dolina tím . V prípade nepriaznivého počasia sa akcia aj tak uskutoční .