Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|utorok, 7 mája, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (17.07)

Hlásenie obecného rozhlasu (17.07)

(1) V sobotu 15.  júla  sa na štadióne FK Borský Svätý Jur konal 12. ročník Behu jurským chotárom, ktorého organizátorom bola obec Borský Svätý Jur v spolupráci s miestnym atletickým klubom.  Na pretekoch štartovalo 209 bežcov z toho 20 domácich. Z domácich športovcov sa  na 3. mieste v kategórii juniorky umiestnila Liana Hrušovská, v kategórii mladšia prípravka dievčatá Ema Šubínová na 2. mieste, v kategórii Benjamínkovia dievčatá Katarína Chropovská na 1. miesteTerézia Pacovská na 3. mieste, v kategórii Benjamínkovia chlapci Oliver Ambrož na 3. mieste. V náročnej krosovej trati  v kategórii ženy si najlepšie počínala Zuzana Švejdová, ktorá sa umiestnila na 3. priečke. V kategórii Naj Juran sa na 1. mieste umiestnil Milan Fabuš, na 2. mieste Jakub Radocha  a na 3. mieste Peter Vavrek. V kategórii Naj Juranka zvíťazila Zuzana Švejdová  pred Kristínou Pavlíkovou. Víťazom srdečne blahoželáme.  Vedenie obce a atletický klub touto cestou blahoželá všetkým bežcom ku skvelým výkonom v tak náročnom počasí , ďakuje sponzorom za dary do tomboly, organizáciám, Futbalovému klubu, pracovníkom obce, pomocníkom a priateľom za perfektnú spoluprácu pri organizovaní tohto bežeckého podujatia. Naše poďakovanie patrí  aj všetkým, ktorí prišli pozrieť a podporiť bežcov.

(2) Strana Smer SD spolu s klubom v našej obci pozýva občanov na spomienkovú slávnosť nášho slovenského velikána Dr. Jozefa Miloslava Hurbana pri príležitosti 180. výročia modifikovania spisovnej slovenčiny dňa 18.7.2023 v obci Hlboké o 15:00 hod. Na mieste je zabezpečené občerstvenie. V prípade záujmu bude odchádzať uatobus od pošty o 13:30 hod. , prosíme nahlásiť sa do 17.7.2023 do 18:00hod. na tel. čísle 0949 091413 u p.Wolfa.