Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|sobota, 20 júla, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (01.03.)

Hlásenie obecného rozhlasu (01.03.) 

(1) Oznamujeme občanom, že na úradnej tabuli na webovej stránke obce Borský Svätý Jur a na obecnom úrade Borský Svätý Jur je zverejnený k nahliadnutiu návrh zmien a doplnkov č. 1 k územnému plánu obce Borský Svätý Jur. 


(2) Urbár, kúria, inškripcia pozemkové spoločenstvo oznamuje svojím členom, že v sobotu dňa 02. 03. 2024 uskutoční brigáda spojená s výsadbou stromčekov borovice. Prosíme aj širokú verejnosť , aby nám prišli so sadením stromčekov pomôcť.  Zúčastnení členovia brigády budú finančné ohodnotení. Zraz účastníkov brigády bude pri pošte v čase o 08:00 h. 


(3) COOP JEDNOTA Senica srdečne pozýva svojich členov na výročnú členskú schôdzu základne Borský Svätý Jur a Tomky pri COOP JEDNOTE Senica, spotrebné družstvo. Výročná členská schôdza sa uskutoční v utorok 5.3.2024 o 17:00 v kultúrnom dome Borský Svätý Jur.


(4) Oznamujeme občanom, že bude znovuotvorená prevádzka potravín pri kostole od pondelka 4.3.2024. 


 

(5) Oznamujme občanom, že v pondelok 4.3.2024 sa uskutoční vývoz plastov.


(6) Výbor základnej organizácie Jednoty dôchodcov v Borskom Sv. Jure oznamuje svojim členom, ktorí sa zúčastnia divadelného predstavenia v kultúrnom dome dňa 2.3.2024, že im bude preplatená plná cena vstupenky. 


(7) Záhorácke divadlo v spolupráci s občianskym združením Nová Zem a obcou Borský Svätý Jur Vás pozýva na skvelú komédiu Svatojánske drímoty alebo Sen noci svätojánskej po záhorácky a to v sobotu 2.3.2024 o 19:00 hod. v kultúrnom dome. Vstupné je 5 €. Predpredaj vstupeniek je možný na Obecnom úrade v úradných hodinách alebo si ich môžete zakúpiť pred predstavením. 


(8) Futbalový klub Borský Svätý Jur pozýva všetkých priaznivcov futbalu na priateľský futbalový zápas nášho A-mužstva, ktorý sa odohrá v nedeľu o 15:00 h na domácom futbalovom ihrisku s mužstvom FC Suchohrad. O futbalový zážitok a občerstvenie bude postarané.