Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|štvrtok, 25 apríla, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (06.03.)

Hlásenie obecného rozhlasu (06.03.) 

(1) Oznamujeme občanom, že obecný úrad pripravuje tradičný zber šatstva, ktorý bude prebiehať do konca marca. Šatstvo môžete priniesť vo vreciach do kultúrneho domu v úradných hodinách. Zbiera sa: použiteľný textil  vhodný na ďalšie použitie, a to najmä letné a zimné pánske, ženské a detské oblečenie, zachovalý bytový textil ako návliečky a plachty, rovnako aj topánky, opasky a kabelky. 


(2) Spoločnosť Good Car Service, s.r.o. Moravský Svätý Ján príjme do pracovného pomeru Automechanika, prax. min. 2 roky. Ponúkame skvelé pracovné ohodnotenie , možnosť ubytovania, príspevok na stravu. Informácie na tel. čísle 0908 675 184 alebo na mail : gcs@goodcarservice.sk resp. servis@vadual.eu. 


(3) Firma Vadual , a.s. prijme do pracovného pomeru starobného alebo výsluhového dôchodcu na pozíciu vrátnik do areálu Logistického centra Vadual – na „Lúčkach“ v Moravskom Svätom Jáne. 


(4) Mäso Gajary príde zajtra do našej obce predávať čerstvé hovädzie a bravčové mäso a mäsové výrobky v akciových cenách od 13:00 do 13:45 hod. Za akciové ceny budú v ponuke: hovädzie gulašové 7,50 €/kg, bravčové plece 3,99 €/kg, bok s kosťou 4,66 €/kg. Predávať sa bude oproti KD. 


(5) TOP-FARM Topoľnica oznamuje, že bude dňa 7.3.2024  o 11:00  hod. predávať: vykŕmené kačice s pečienkou a drobkami samostatné kačacie pečienky, kačacie diely, droby – podľa dennej nakládky, domáce kurence a kuracie diely – podľa dennej nakládky, sliepky a kohúty, morčacie prsia, stehná, krídla, domáce vajíčka, !!!  SUPER   AKCIA !!! VYKŔMENÉ KAČICE S PEČIENKOU A DROBKAMI mrazené za 11,70 €/kg, KAČACIE PRSIA mrazené za 14,30 €/kg, KAČACIE SRDCIA mrazené za 1,50 €/kg, KURACIE KRÍDLA PRÉMIUM mrazené za 4,20 €/kg, KURACIE SRDCIA mrazené za 2,00 €/kg. Objednávky : 0905/ 888 535 (dovoz do obce). Predajca sa v obci zdrží približne 20 minút a predávať sa bude proti pošte. 


(6) MVDr. Miča oznamuje občanom, že v sobotu 9.3.2024 budú v obci v časti Tomky očkovať psi a mačky proti besnote, ošípané proti červienke a králiky proti moru a myxomatóze. Očkovanie bude prebiehať od 8:00 a to po domoch. Cena vakcinácie proti besnote a červienke za 1 zviera je 15 Eur, králičieho moru a myxomatózou 1 Eur/ks. Žiadame občanov, aby si pripravili očkovacie preukazy. Ďalej oznamujeme občanom, že si môžu zakúpiť u veterinárnych pracovníkov pre svojich miláčikov tablety proti blchám, kliešťom a hlístom.  


(7) Sociálno-zdravotná komisia obce Borský Svätý Jur vás pozýva na verejný kurz prvej pomoci, ktorý je určený pre občanov Borského Svätého Jura. Ak neviete ako reagovať v život ohrozujúcich situáciách alebo si chcete preveriť základné postupy poskytovania prvej pomoci, príďte si vypočuť a zopakovať zásady podávania prvej pomoci, prakticky vyskúšať resuscitáciu či iné dôležité postupy. Dĺžka kurzu cca 3 hodiny. Termín : nedeľa 10.3.2024 o 14:00 hod. v sále kultúrneho domu.