Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|štvrtok, 18 apríla, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (01.04.)

Hlásenie obecného rozhlasu (01.04.) 

COOP Jednota Senica, spotrebné družstvo, oznamuje svojim zákazníkom, že bude predajňa v obci dňa 1.4.2021, t. j. štvrtok otvorená v čase od 6:00 – 16:30 hod. 


Doktor Miča oznamuje občanom, že dňa 02.04. to je piatok sa budú v našej obci očkovať psi a mačky proti besnote,  ošípané proti červienke a králiky proti moru a myxomatóze.  Očkovanie bude prebiehať od 8,00 hodiny a to po domoch  vo vonkajších priestoroch. Cena vakcinácie proti besnote a červienke za jedno zviera je 12,.€,   králičieho moru a myxomatózou 1,.€ za kus. Upozorňujeme občanov, aby si pripravili očkovacie preukazy, dodržiavali bezpečnostno-hygienické opatrenia a to používaním rúšok a minimalizovali kontakt do dvoch metrov s veterinárnymi pracovníkmi. Dezinfekčné prostriedky budú mať so sebou veterinárni pracovníci. Ďalej oznamujeme občanom, že môžete navštíviť našu predajňu záhradkárskych, chovateľských, rybárskych, poľovníckych potrieb, poľovníckych odevov, streliva, pracovných odevov a ochranných pomôcok, bazénovej chémie a techniky. Na predaj máme široký výber sadbových zemiakov a semien za akciové ceny. Nájdete nás na ulici Novoveská 922 vo dvore veterinárnej ambulancie v Šaštíne. Otvorené je denne cez pracovné dni od 8.00 do 18.00 a v sobotu od 8.00 do 12.00. Tešíme sa na Vašu návštevu.


MUDr. Petergáčová oznamuje, že v sobotu 3.4.2021 nebude ordinovať. Len bolesti ošetrí Lekárska služba prvej pomoci na Drieňovej 38 a na Krížnej 44.