Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|piatok, 26 apríla, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (19.07.)

Hlásenie obecného rozhlasu (19.07.)

(1) V sobotu dňa 16. 07. 2022 sa na štadióne FK Borský Svätý Jur konal 11. ročník Behu jurským parkom, ktorého organizátorom bola obec Borský Svätý Jur v spolupráci s miestnym atletickým klubom.  Na preteky sa prihlásilo 254 pretekárov z toho 31 domácich bežcov. Z domácich športovcov sa  na 3. mieste v kategórii mladšia prípravka chlapci umiestnil Tomáš Hrica a v kategórii benjamínkovia dievčatá Anetka Gašpárková. Na novej náročnej krosovej trati si najlepšie počínala Zuzana Švejdová, ktorá zvíťazila v kategórii ženy a zároveň sa stala absolútnou víťazkou. V kategórii Naj Juran sa na 1. mieste umiestnil Milan Fabuš, na 2. mieste Peter Vavrek a na 3. mieste Tomáš Nemček. V kategórii Naj Juranka zvíťazila Zuzana Švejdová pred Elenou Kadlicovou a na tretej priečke sa umiestnila  Janka Hromkovič. Víťazom srdečne blahoželáme a ďakujeme za dobrú reprezentáciu obce.  Vedenie obce a atletický klub touto cestou ďakuje futbalovému klubu, členom komisie školstva, kultúry a športu, miestnej organizácii Jednoty dôchodcov, miestnym hasičom, zdravotnej službe, kolektívu FK- Grill Pub, rozhodcovskému servisu z Hodonína, a hudobnej produkcii p. Chovanca zo Senice za spoluprácu pri bežeckých pretekoch. Osobitne ďakuje zamestnancom obce za úpravu bežeckej trate, areálu futbalového ihriska aj za spoluprácu pri bežeckých pretekoch

(2) Atletický klub Borský Svätý Jur pozýva v utorok  19. 07. 2022 o 18.00h všetky deti, ktoré rady športujú na multifunkčné ihrisko futbalového klubu na športové popoludnie. Prineste si so sebou niečo na pitie a vhodnú športovú obuv. Tešíme sa na vás.