Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|sobota, 25 mája, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (17.02.)

Hlásenie obecného rozhlasu (17.02.) 

(1) Oznamujeme občanom, že v pondelok 20.2.2023 sa uskutoční vývoz papiera. 


(2) Obec Borský Svätý Jur oznamuje občanom, že vo vstupnej časti kultúrneho domu je umiestnená interiérová nádoba na použitý textil.

Zbiera sa: použiteľný textil vhodný na ďalšie použitie, a to najmä letné a zimné pánske, ženské a detské oblečenie, zachovalý bytový textil ako návliečky a plachty, rovnako aj topánky, opasky a kabelky.

Nezbiera sa: špinavý, poškodený alebo zatuchnutý textil a šatstvo, tzv. „starina“, ktorý ľudia vypratávajú zo starých domov – veľmi staré kabáty, bundy, nohavice, všetko vyrobené za bývalého režimu. Nezbierame použité pracovné úbory, staré monterky, ústrižky po šití, textilné rúška, a ani žiadne priemyselné textilné odpady, rovnako nezbierame matrace, koberce a pod.  Taktiež obec pripravuje tradičný jarný zber šatstva, ktorý bude prebiehať od 27.03.2023 do 06.04.2023.


(3) KOBERCE TREND majú mimoriadnu akciu mínus 25% na všetok tovar! Iba od tejto stredy 22.2. do soboty 25.2.2023 mínus 25% na všetko! Presvedčte sa o skvelých cenách na koberce, PVC, vinyl, laminát a ďalší sortiment v predajni Koberce Trend v Senici časť Čáčov. Iba túto stredu až sobotu zľava pre všetkých a na všetko mínus 20%!“