Najviac informácií o Borskom Svätom Jure!|pondelok, 24 júna, 2024
Práve ste tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu (04.05.)

Hlásenie obecného rozhlasu (04.05.) 

(1) Oznamujeme občanom, že zajtra v piatok sa uskutoční vývoz komunálneho odpadu.


(2) Poľnohospodárske družstvo Belá – Dulice, hospodársky dvor Borský Sv. Jur, oznamuje občanom včelárom, že v dňoch 4. 5. až 5. 5. 2023 v nočných hodinách, v závislosti od počasia, bude vykonávať postrek repky ozimnej, na parcelách v katastrálnom území obcí Borský Svätý Jur a Kuklov. 


(3) Základná organizácia Jednoty dôchodcov v spolupráci so starostom obce Vás srdečne pozýva na tradičnú Svätojurskú zabíjačku. Pripravené budú pre Vás zabíjačkové špeciality, jaterničky, krvavničky, zabijačkové zelé, cigánske pečienky, k tomu dobré vínko a iné nápoje. Na počúvanie i do tanca bude hrať reprodukovaná hudba. Akcia sa uskutoční v sobotu 6.5.2023 od 11:00 hodiny v našom kultúrnom dome. Vstupné ako vždy ľubovoľné. Tešíme sa na vás. 


(4) Srdečne Vás pozývame na kultúrny večer pod názvom „Kreslo pre hosťa“, ktorý sa uskutoční v nedeľu 7.5.2023 od 17:00 hod. vo foyer Základnej školy. Hosťom bude Mária Dúšková, jurská rodáčka a pamätníčka. Tešíme sa na hojnú účasť a zaujímavý večer v príjemnej spoločnosti.